TFON TELEKOM’UN BAŞLIKLI SMS HİZMETİ İLE HEDEF KİTLENİZİ KOLAYCA ETKİLEYİN!

Başlıklı SMS Nedir?

İstediginiz kişiye ve kuruma mesajlarınızı anında ulaştırmanın en kolay, en etkili ve en ekonomik yolu Toplu SMS,  bir bilgisayar programı veya internet sayfası aracılığı ile GSM operatörlerinin altyapısı kullanılarak, hazırladığınız bir mesajın aynı anda onbinlerce kişiye İletilmesini mümkün kılan bir servistir.

1. Kampanya, Promosyon, Etkinlik veya Kutlama Mesajları Gönderin

Hedef Kitlenize TFON Başlıklı SMS hizmeti ile kolayca ulaşın!

Birçok büyük ve orta ölçekli firmanın hali hazırda kullanmakta olduğu, bu yeni imkana siz de kolayca sahip olabilir,  müşterilerinize kampanya, kutlama veya duyuru gibi birçok iletmek istediginiz mesajı Toplu SMS ile kendiniz hazırlayıp Firma isminize özel olarak gönderebilirsiniz.

Test Edin

2. Basit Arayüzü İle Hemen Kullanmaya Başlayın

TFON Telekom’un sunduğu SMS paneli üzerinden İçeriği düzenleyin ve Gönderin

İşte Bu kadar kolay! Kullanıcı dostu arayüzü ile Tfon Telekom Başlıklı SMS paneli üzerinden, hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz içeriği düzenler ve Firma isminizin bulunduğu başlık ile birlikte anında gönderirsiniz.

SMS Paneli giriş

3. TFON Telekom sizlere avantajlı çözümler sunar

Başlıklı SMS hizmeti pazarlama maliyetlerini en alt seviyeye düşürmeyi amaçlayan, müşterilerinden daha kaliteli ve hızlı bir geri dönüş almak İsteyen kurum ve kuruluşlar için en İdeal Çözümdür.

İhtiyacınıza uygun paket yapımız ile TFON Telekom olarak sizlere en avantajlı çözümleri en kısa sürede ulaştırıyoruz. Aşağıdaki tablodan Başlıklı SMS fiyatlarımızı inceleyebilir, hemen gönderim yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

SMS 2000 Tarifesi SMS 5000 Tarifesi SMS 10000 Tarifesi SMS 25000 Tarifesi SMS 5000 Tarifesi Kontörlü Tarife
50  ₺ 120  ₺ 220  ₺ 500  ₺ 900  ₺  3,2 krş

* Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Bize ulaşın

Mevcut 50.000 Müşteri Arasına Siz de Katılın

Hedef Kitlenizi Etkilemek İçin TFON Telekom Başlıklı SMS Abonesi Olun!