TFON TELEKOM’UN YENİLİKÇİ SANAL SANTRAL HİZMETİ İLE TANIŞIN

Sanal Santral Nedir?

Sanal Santral (Bulut Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisi ile internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden kullanabileceğiniz yeni nesil telefon santrali hizmetidir.

1. neden sanal santral?

sanal santral özellikleri ile firmanıza değer katın!

Gelişen ve değişen dünyada rekabetin her geçen gün arttığını yaşayarak görüyoruz. Bizler de abonelerimize rekabetçi ürünler sunarak gelirlerine dokunuyoruz. Yeni Numara Tahsisi, Mevcut Numarayı taşıyarak hizmet sunma, anons sistemi, ulaşılabilirlik, farklı lokasyonlarda ücretsiz kullanım gibi sanal santral’in sunduğu tüm özellikleri, IP Santral ve Bulut Santral teknolojilerini yakından takip ederek Kırmızı Santral Markamız ile firmalarınıza özel çözümleri üretiyoruz.

kurumsal nitelikler ve ulaşılabilirlik

TFON Telekom’un sunduğu sanal santral özellikleri ile firmanıza kurumsal nitelikler kazandırın ve ulaşılabilir olun!

İş telefonunuz çaldığında, müşterilerinizi kurumsal bir anone karşılamıyor mu?

Hemen Tfon Telekom’a gelin, firmanız kurumsal bir niteliğe kavuşsun. Üstelik telefonunuz meşgul olsa bile, sizi kimin ne zaman aradığını tek tıkla kontrol edin. Böylece müşterilerinizi kaçırmamış olur, müşteri memnuniyetinizi fazlasıyla gerçekleştirmiş olursunuz.

Sanal santral teknolojisi ile her bir dış hattınızı ayrı ayrı bekletip dahili numaralarınıza aktarırsınız. Hatta bekleyen müşterilerinize sıradaki kaçıncı kişi olduğunu ve tahmini bekleme süresi gibi özel anonslarınızı dinletebilirsiniz. Siz istemediğiniz sürece telefonlarınız asla meşgul çalmaz. IP telefon, bilgisayar veya cep telefonu; ofis telefonunuz internetin olduğu her yere sizinle gelir ve müşterilerinizi kaçırmazsınız.

TFON Telekom sizlere avantajlı çözümler sunar

memnuniyetiniz bizim en büyük taahhüdümüz

Tfon Telekom olarak biz müşterilerimizden asla taahhüt istemeyiz. Tfon Telekom’u memnun kaldığınız için kullanır ve sanal sanal santral’in tüm özelliklerinden avantajlı fiyatlarla yararlanırsınız. Gelişime oldukça açık ve zamanla artacak iletişim ihtiyaçlarına sorunsuz hizmet sağlayan Sanal Telefon Santrali Sistemlerinin sağlayacağı faydalardan biri ise esnek yapısı ile kapasite artırımı çok kolaydır,  yeni bir telefon numarasına ihtiyaç duymadan ve ekstra sabit hat kullanım bedeli ödemeden dahili hat ilave ederek dilediğiniz şekilde sistemi genişletebilir ve iletişim ihtiyaçlarınızdan tasarruf edersiniz.

Bize ulaşın

Sizde Gelin Sizinle + 1 Olalım

Bizi arayın doğru seçimi yapalım