Sanal Santral Hizmetlerimiz

TBXPRO kendi telefon altyapınızı kurmanız ve yönetmeniz için kolaylık sağlıyor.

ANKET ROBOTU

Anket çalışmalarını çok hızlı, detaylı ve basit bir şekilde  yapabilmektesiniz.

 

TOPLANTI ROBOTU

İletişimde olduğunuz kişi ve kurumlarla zamandan tasarruf sağlamak, ilgili kişileri hızlıca bir araya getirebilirsiniz.

MEMNUNİYET ROBOTU

Müşterilerinize daha iyi hizmet verip veremediğinizi ölçebilmek için bu robotumuzu kullanabilirsiniz.

 

ÇAĞRI MERKEZİ ROBOTU

Telefon trafiğinizi en uç ihtiyaçlarınıza kadar çözebiliyor olacaksınız.

 

 

E-İMZA & SES KAYIT

Kurumunuz sayesinde görüşmelerinizi kayıt altına alabilir ve yasal geçerli ses kayıtları olarak saklayıp, kullanabilirsiniz.

 

SİPARİŞ ROBOTU

Telefonlarınızı açmadan otomatik sipariş alabilir satışlarınızın arttırabilirsiniz.

 

Tfon Telekom Sanal Santral Hizmeti ile dilediğiniz her yerden erişim sağlayıp yönetebileceğiniz Sanal Santral sisteminize kavuşun. Sunucu ya da sunucu barındırma gibi maliyetlerle uğraşmadan gerçekleştirilecek olan Santral Kurulumu, size ve müşterilerinize onlarca yenilik ve kolaylık sunmaktadır.

sanalsantralhizmeti1

 

Çözüm Odaklı Bakış

Günümüzde firmaların müşterileriyle etkili ve güvenilir bir haberleşme ağı kurmak zorunda olduğunuzu biliyoruz. Geçmişte kullanılan Telefon Santralleri düşünüldüğünde; Satın alarak ya da kiralayarak – ki içinde kullanmayacağınız ya da kullanamayacağınız bir sürü özellik ile – pahalı Santral Sistemleri sahibi olabilirdiniz. Diğer taraftan; daha küçük bir işletme yapısına sahipseniz en basit çözüm olarak Santral Hizmeti kullanmayarak, karasal tek bir hat ya da mobil telefon üzerinden müşterilerinizle görüşebilirdiniz.

Gelişen teknoloji ve altyapısal gelişmeler sonucunda, günümüzde firmalar Telefon Santralleri üzerine çok fazla seçeneğe sahipler. Tfon Telekomünikasyon olarak; pahalı altyapı yatırımları yaparak kullanmayacağınız özelliklere de birer maliyet yüklemektense, sizlere Sanal Santral / Bulut Santral hizmetinden faydalanmak istediğiniz ölçülerde bir Santral + Konuşma Paketi sunmaktayız.

Sizde daha önce kullanmadığınız bir Santral Servisi için bakım ve güncelleme bedelleri ödediyseniz ve artık bu durumdan sıkıldıysanız, Sanal Santral / Bulut Santral tam size göre. Bulut Santral diyerek; bütün teknolojinin bizim bünyemizde barındırıldığını söyleyebiliriz. Yapmanız gereken tek şey; Tfon Telekom Sanal Santral sistemine bağlanarak daha uygun fiyatlandırmalar, yönetilebilir sistemler, detaylı çağrı kayıtları ve daha birçok özelliği ile şirketinize optimize bir haberleşme ağı kurabilirsiniz.

Sanal Santral Hizmeti sayısız özellikleri arasından şirketinizin ihtiyaçlarına göre istediklerinizi Santral Sistemlerinize ekleyebilir ya da aynı şekilde istemediklerinizi sistemlerinizden çıkarabilirsiniz. Buna örnek vermek gerekirse; içeride kullanılacak dahili sayısı kadarlık ya da tahmini alan içi / alan dışı konuşulacak dakikalar kadar bir Sanal Santral Paketi tercih edilir. Özetle; kullanmayacağınız hiçbir özelliğe ekstra para ödememekle beraber, limitli kullanacağınız özellikler içinde kendi limitlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu da size rekabetin yeterince büyük olduğu sektörlerde büyük avantajlar sağlayacaktır.

 

Sanal Santral Hizmetinin Faydaları

İyi Bir İlk İzlenim Bırakın

  • Sizi arayan kullanıcılarınız hiçbir zaman meşgul tonu almasın, cevapsız kalmasın. Gerektiği takdirde farklı dahili numaralara ve mobil telefon numaralarına yönlendirilsin.
  • Müşterileriniz hatta beklerken sizin belirlediğiniz bir müziği ya da karşılama mesajını dinlesin.
  • Ücretsiz tahsis edilen numaralar, sınırsız dahili hat, sesli mesaj ve daha fazlası

 

Tüm Özellikleri Bilgisayarınızdan Yönetin

  • Kullanıcı dostu arayüzü ile web paneli üzerinden Sanal Santral sisteminizi kolayca yönetin.

 

Uygun Fiyat Avantajı

  • Düşük aylık ücretler, uygun şehir içi / dışı ve uluslararası ücretlendirme.

 

Kesintisiz Teknik Destek

  • Alanlarında uzman teknik ekibimiz ile yılın 365 günü kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

 

*** Sanal Santral Hizmeti faydaları ve hangi özelliklerle neler yapılabileceği ile ilgili daha detaylı bilgi için Sanal Santral Nedir başlıklı sayfamızı ziyaret edebilir ya da doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.